Boční garážová vrata

Posuvná vrata poskytují mnoho výhod. Na rozdíl od ostatních typů se vrata posouvají podél obvodových zdí a proto pro ně nepotřebujete žádný prostor u stropu. Proto jsou posuvná vrata vhodná pro obtížnější montážní situace jako jsou sklony stropu.

Maximální rozměry

6500x3000 (ŠxV)

U posuvných vrat nemusíte řešit další vchod do garáže. Jestliže si chcete z garáže jen vyzvednout nářadí stačí vrata jen kousek odsunout. Takto rychlý přístup do garáže máte bez ohledu na to, jestli máte vrata ovládaná ručně nebo motorem.

Výhody bočních garážových vrat

  1. Dvojité vodící lišty – Panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou jsou bezpečně a precizně vedeny nahoře stabilními dvojitými vodicími kladkami a dole v zaoblené podlahové kolejnici. Díky konstrukci, která je na obou koncích otevřená, lze podlahovou kolejnici snadno čistit.
  2. Automatické vypínání – Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otevírání se vrata ihned zastaví. To zabrání jak poškození věcí, tak hlavně zranění.
  3. Komfort – dvousměrný a mimořádně bezpečně zašifrovaný systém BiSecur zaručuje nejmodernější metodu kódování ke komfortní a bezpečné obsluze garážových vrat, vjezdových bran, osvětlení a dalších zařízení.

Více informací o bočních garážových vratech (pdf).

Další produkty z kategorie