Garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata tvoří bytelná a trvanlivá konstrukce. Jsou jen minimálně hlučná a v garáži zabírají jen místo pod stropem. Lze tak využít celý prostor garáže.

Maximální rozměry: 5000x2750

Číst dále

Boční garážová vrata

Boční garážová vrata

Posuvná vrata poskytují mnoho výhod. Na rozdíl od ostatních typů se vrata posouvají podél obvodových zdí a proto pro ně nepotřebujete žádný prostor u stropu. Proto jsou posuvná vrata vhodná pro obtížnější montážní situace jako jsou sklony stropu.

Maximální rozměry: 6500x3000

Číst dále

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata

Garážová vrata RollMatic od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.

Číst dále

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Číst dále