Zastínění oken

Roleta den a noc

Roleta den a noc

Rolety den a noc jsou velmi moderním zastíněním, které je kombinací rolety a žaluzie. Montují se před okno, umožňují regulaci světla pronikajícího do interiéru. Jsou vhodné do kuchyní a obývacích pokojů.

Číst dále

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou využívané především v kancelářích, ale díky široké škále barevných odstínů si najdou své místo i v bytech a domech.

Maximální rozměry: 6000x4000 (max. plocha 16m2)

Číst dále

Textilní rolety

Textilní rolety

Klasické rolety lze montovat přímo na okno (do zasklívací lišty) nebo před okno. Můžete si zvolit s několika desítek látek podle propustnosti světla a barev. Díky možnosti úplného zatemnění jsou vhodné například do ložnic.

Číst dále

Plisé

Plisé

Plisé představují velmi efektivní, dokonalý a estetický způsob zastínění. Nejčastěji se montují přímo do zasklívací lišty, tedy na každé sklo jedno plisé.

Číst dále

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí.

Číst dále

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken i dveří. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou.

Číst dále

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky.

Číst dále

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou).

Číst dále