Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata tvoří bytelná a trvanlivá konstrukce. Jsou jen minimálně hlučná a v garáži zabírají jen místo pod stropem. Lze tak využít celý prostor garáže.

Maximální rozměry

5000x2750 (ŠxV)

Výhody výklopných vrat

  • dlouhá životnost
  • lze ovládat manuálně i pomocí motoru na dálkové ovládání
  • nižší pořizovací cena
  • možnost zateplení

Proč si vybrat výklopná vrata Hörmann?

  1. Flexibilní ochranné kryty a ochranné lišty – vrata jsou vybaveny ochrannými kryty nad rameny pák a flexibilními umělohmotnými lištami mezi křídlem vrat a rámem. Díky tomu snižují nebezpečí zhmoždění nebo sevření z nedopatření. Tuto nadstandardní výbavu mají jen výklopná vrata Hörmann.
  2. Bezpečnostní systém s vícenásobnými pružinami – vrata nedrží pouze jedna pružina, ale rovnou několik. Kdyby se tak po letech užívání některá zlomila, ostatní vrata udrží. Tak jsou spolehlivě zabezpečena proti pádu. Navíc vzdálenost vinutí pružin je tak malá, že i dětské prsty jsou chráněny před sevřením.
  3. Uživatelsky příjemná při otevírání i zavírání – při úplném otevření se vrata utlumí při dorazu a bezpečně se zastaví. Při zavírání rameno páky přitiskne vrata těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnout. Díky tomu nezůstane mezi vraty a rámem žádná mezera.
  4. Lepší ochrana proti vloupání – jedinečné zamknutí výklopných vrat otočnou závorou pevně zafixuje rohy křídla vrat k rámu a tím je zavře mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je tak prakticky nemožné.
  5. Pohodlné a bezpečné díky dvousměrné rádiové technice – už nikdy nemusíte za větru a deště vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou vrata zavřená. Jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači HS 5 BS poznáte podle barvy LED, zda jsou vaše garážová vrata zavřená. Na přání se dalším stisknutím tlačítka* vrata zavřou.
  6. Se stabilním dosahem, bez rušení – Nově vyvinutá, extrémně bezpečná metoda šifrování BiSecur vám nabízí jistotu, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš rádiový signál. Metoda byla vyzkoušena a certifikována bezpečnostními odborníky Ruhrské university Bochum a je stejně bezpečná jako internetové bankovnictví.

Více informací o garážových vratech Hörmann (pdf)

Další produkty z kategorie